KS Iskra Dywity - strona nieoficjalna

Ładowanie...

pon.

08-2018

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Podsumowanie sezonu

• autor: iskrowiec, 2012-06-26 13:04

Podsumowanie sezonu 2011/2012

Na początku śmiało można stwierdzić ,że ten sezon nasza drużyna może zaliczyć do bardzo nieudanych.Przed sezonem wszyscy liczyli na awans do A klasy,lecz wiele zawirowań w naszym zespole nie pozwoliło zrealizować tego celu.Jak się skończyło wszyscy wiemy.

Więcej w rozwinięciu:

Przygotowania przed I Rundą:

Przygotowania przed I rundą wyglądały dość mizernie.Rozegraliśmy cztery sparingi (1 remis i 3 porażki) oraz wystąpiliśmy w turnieju w Gietrzwałdzie (3 miejsce na pięć drużyn). Frekwencja na sparingach oraz treningach w czasie okresu przygotowawczego nie napawała optymizmem.Krótko przed pierwszym meczem ligowym z drużyną żegna się jej podstawowy bramkarz Mirosław Szul.

I Runda

Początek rundy był dość pechowy dla naszej drużyny ponieważ w pierwszych pięciu meczach mamy na koncie tylko 4 pkt(4 remisy i 1 porażka !),lecz nasz zespół w tych meczach był stroną dominującą i powinien zebrać w tych meczach komplet punktów i być na samym czubku tabeli,a nie na jej dnie.Wydaję się,że właśnie nieudany początek mógł mieć wpływ na dalszą grę zespołu.Efektem tak słabej postawy naszej drużyny w pierwszej rundzie była bardzo niska frekwencja na treningach.Naszą drużynę także prześladował pech ,kiedy myśleliśmy,że zwycięstwo jest w kieszeni w ostatnich minutach meczu traciliśmy bramki i szanse na komplet punktów.Ostatecznie w rundzie jesiennej Iskra zdobywa 16 pkt i kończy rozgrywki na 7 miejscu.Po tej rundzie stało się jasne,że marzenia o klasie A można odłożyć na następny sezon ponieważ przewaga lidera z Bęsi była zbyt duża,a dokładnie wynosiła 15 pkt.

Przygotowania przed II Rundą:

Przygotowań przed II rundą po po prostu nie było.Nasz zespół wznowił treningi dwa tygodnie przed pierwszym meczem ligowym ! Do tego z zespołem żegna się kilku czołowych graczy tj.Kamil Reczkowski,Arkadiusz Jurkiewicz,Paweł Nowicki(Wypożyczeni do innych zespołów),Dariusz Szul oraz Mateusz Kuciński,a także z posady trenera rezygnuje Sławomir Zawada.

II Runda

Luki w kadrze zostają szybko załatane.Nowym szkoleniowcem zostaje były zawodnik Iskry Michał Wąsik.Do drużyny dołącza wielu młodych i perspektywicznych graczy tj,Artur Kobyliński,Michał Saniewski,Michał Białobrzeski i Marek Małż,a także doświadczeni Krzysztof Buko,Bolesław Szwed,Tomasz Jasiński,Adrian Ficek i Andrzej Kawiecki.W tej rundzie występowała inna drużyna niż w poprzedniej.Zawodnicy potrzebowali trochę czasu,aby się ze sobą zgrać.Trener próbował wiele wariantów i raczej traktował mecze w tej rundzie jako sparingi,aby znaleźć optymalne ustawienie na następny sezon.Warto też wspomnieć,że w jedenastce sezonu na stronie Lutr znalazł się nasz napastnik Przemysław Rudaś.

Zawodnicy przed następnym sezonem muszą pamiętać,aby nie popełnić tych samych błędów co w poprzednim.Musimy wszyscy się sprężyć i przepracować okres przygotowawczy ,a na pewno osiągniemy nasz cel jakim jest awans do A klasy ! Pamiętajcie : trening trening i jeszcze raz trening !

Bilans całego sezonu:

Najlepsi strzelcy:

1.Przemysław Rudaś-18 bramek

2.Paweł Nowicki-5 bramek

3.Michał Saniewski-4 bramki

Najlepsi asystenci:

1.Przemysław Rudaś-8 asyst

2.Konrad Grzanowicz-4 asysty

3.Michał Wąsik-3 asysty

Najwięcej meczów rozegranych:

1.Grzegorz Milewicz-24 mecze

2.Waldemar Sadowy-22 mecze

3.Przemysław Rudaś-21 meczy

Najwyższa wygrana: Iskra Dywity-Korona Klewki 5:0

Najwyższa przegrana: Iskra Dywity - Warmianka Bęsia 1:6

24 spotkania(9 zwycięstw,4 remisy,11 porażek)

Bilans bramek: 45-52

autor: ~Mateusz Kuciński 2012-06-29 22:43:25

avatar no trzymam za was kciuki panowie pokażcie na co was stać w przyszłym sezonie i pamiętajcie bez sumiennych treningów nic nieosiagniecie.pozdrawiam

autor: ~wasik 2012-07-01 12:19:26

avatar Sami widzicie jak to wyglądało. Wiosna - większość meczy przegranych w drugich połowach - powód brak sił. Bez treningu sił nie będzie bez sił nie ma mowy o wykonaniu jakiejś taktyki. Pozdrawiam i zapraszam na treningi

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

OKS Stomil Olsztyn - WKS Dąbrówka Wielka
SKF Kunki - Korona Klewki
LZS ŚwiątkiSkolity - LZS Różnowo
GLKS II Jonkowo - Iskra Dywity
LKS Spręcowo - KS Łęgajny

Iskra DywityBłękitni Stary Olsztyn
Iskra Dywity 3:12 Błękitni Stary Olsztyn
2012-08-02, 18:30:00
Dywity

oceny zawodników »

Iskra Dywity 3:12 Błękitni Stary Olsztyn

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Brak aktywnych ankiet.