Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Iskra Dywity - LKS Korona Klewki

• autor: iskrowiec, 2011-11-07 18:16

Wygrywamy z  Korona Klewki 5:0 i mamy jakże cenne 3 punkty, choć styl gry i fakt ze rywale przyjechali do nas w ósemkę to mgło być lepiej ale jest wygrana na koniec rundy i to jest ważne.

Chyba nie mogło być inaczej jak wygrana w tym meczu. Nie da rady wygrać meczu w ośmiu zawodników.  Już pierwsza nasza akcja przyniosła wielkie rozczarowanie wśród kibiców bo bardzo bliski bramki był nasz zawodnik Przemysław Rudaś. Ale co się nie uda teraz uda się później i tak o to w 20 minucie pięknym przyjęciem piłki z obrotem popisał sie Przemek i strzela bramkę na 1:0. Kolejna bramka pada po niewielu minutach strzela Sławomir Zawada. Następna bramka to bramka samobójcza lecz piłkę do siatki skierował z dośrodkowania Rudaś i można by podziękować mu za tę bramkę. Jest 3:0 i zbliża się koniec pierwszej połowy. Jeszcze rzut wolny  i przepiękny strzał Kamila Reczkowskiego. mamy 4:0 i przerwę. W drugiej połowie drużyna goście zrobiła obronę Częstochowy i praktycznie cała drużyną stali pod swoim polem karnym lecz w 75 minucie strzela swoja 2 bramkę Rudaś. Druga połowa to praktycznie cały czas atak na bramkę gości i dalekie wykopy obrońców by nie stracić kolejnych bramek

Skład:

Waldemar Sadowy

Michał Wąsik, Kamil Reczkowski,  Arkadiusz Jurkiewiecz, Grzegorz Milewicz

Patryk Herwert, Konrad Grzanowicz, Mateusz Kuciński,  Paweł Nowicki

Przemysław Rudaś, Sławomir Zawada

Zmiany:

45' Michał Wąsik->Maciej Rogalski

45' Patryk Herwert-> Wojciech Jankowski

45' Mateusz Kuciński ->. Piotr Szarnowski

45' Sławomir Zawada ->Bartosz Pikała