Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

ISKRA DYWITY - CZEREŚ SPORT OLSZTYN 2 : 0

• autor: iskrowiec, 2011-09-23 20:10

W najbliższą niedzielę 26 września o godzinie 14:00 ISKRA DYWITY podejmuje na własnym stadionie drużynę z Olsztyna CZEREŚ SPORT. Zbiórka zawodników godzina 13:00

Skład drużyny:

SADOWY WALDEMAR = SZUL DARIUSZ,JURKIEWICZ ARKADIUSZ,HERWERT PATRYK / 70' ZIELECHOWSKI PIOTR / = KUCIŃSKI MATEUSZ, MILEWICZ GRZEGORZ, NOWICKI PAWEŁ / 80' SZARNOWSKI PIOTR / GRZANOWICZ KONRAD, WĄSIK MICHAŁ / 65' ZDANKIEWICZ TOMASZ / = RUDAŚ PRZEMYSŁAW, JANKOWSKI WOJCIECH / 55' DUNIO PIOTR

BRAMKI:

4'    KUCIŃSKI Mateusz

20'  RUDAŚ Przemysław

żółta kartka

- SZUL Dariusz

Iskra Dywity wreszcie zdobyła 3 punkty przeciwko młodemu zespołowi Czereś Sport Olsztyn, można też nadmienić że swoją drużynę wspomógł grą na boisku Reprezentant Polski Sylwester Czereszewski, który grając w obronie obsługiwał swoich zawodników piłkami długimi  zagranymi " na nos" gdzie nie potrafili tego wykorzystać zawodziła skuteczność. W 4 minucie Kuciński otworzył wynik spotkania po dośrodkowaniu Grzanowicza, a już w 16 minut później po podaniu Wojciecha Jankowskiego, Przemek Rudaś pięknym strzałem ustala wynik spotkania na 2-0, który otrzymał się już do końca meczu.