Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

NA INAUGURACJĘ ROZGRYWEK REMIS

• autor: iskrowiec, 2011-08-23 09:46

Na inaugurację rozgrywek pomiędzy Naszą drużyną a KS Łęgajny padł remis 1 : 1.Pierwsze 45 minut gry toczyło się w środkowej części boiska, dużo niedokładności podań, mało sytuacji podbramkowych /zły stan boiska/ gra wyrównana, nudna.

Drugie 45 minut spotkania lepszej gry, oraz stworzenia więcej sytuacji należało dla Iskry Dywity, zawiodła skuteczność naszych zawodników. Od 50 minuty zaczęły  puszczać nerwy i gra zrobiła się brutalniejsza w konsekwencji nasz zawodnik w 55 min. GRZANOWICZ KONRAD musiał zejść z boiska z połamanym nosem. Chwile później zawodnik z Łegajn otrzymuje 2 żółtą kartkę za faul na naszym zawodniku i w konsekwencji musiał zejść z boiska otrzymując od sędziego czerwoną kartkę. 80 minuta sędzia dyktuje karnego dla naszej drużyny gdzie PRZEMYSŁAW RUDAŚ nie trafił w bramkę. 85 min. sędzia dyktuje karnego dla drużyny z Łęgajn gdzie na bramkę zamienia ŁUKASZ NOWAK i Łęgajny obejmują prowadzenie. Po stracie gola Nasza drużyna poderwała się do ataku i w 89 min.  po przyjęciu piłki od PRZEMKA RUDAŚA PAWEŁ NOWICKI podprowadził piłkę z lewej strony do 16 metra i oddał przepiękny strzał, zamieniając na  GOL GOL GOL dla ISKRY DYWITY i doprowadza do remisu.